Zajímavosti o fóliích OMEGA-SKINZ

Jak Omega-Skinz vznikl?

 SOTT a Grafityp je základem značky OMEGA-SKINZ. SOTT International B.V. se sídlem v Nizozemsku. SOTT je známý svou odborností, praktickými znalostmi, inovativností, marketingovými dovednostmi a kreativitou. Od roku 2008 si speciální fólie vyvíjejí sami. SOTT nemá vlastní výrobní závod, ale své produkty nechává vyrábět v renomovaných továrnách, jako je Grafityp.

V roce 2020 SOTT oslovil Grafityp s velmi speciálním a ambiciózním plánem. Plán do budoucna, který by obrátil celý wrapping průmysl vzhůru nohama. Vše se muselo dobře promyslet a nastavit. Uvažování a přístup směrem k distributorům, bylo na prvním místě. Na tomto základě se OMEGA-SKINZ vybudoval. SOTT vypracoval všechny plány a položil je na stůl a byly přijaty s nadšením. Výsledkem je, že dvě jedinečné společnosti, každá s vlastními dovednostmi, vstoupily do společného podniku, aby vyrobily dokonalý produkt. Grafityp odpovídá za výrobu a kvalitu, zatímco SOTT Colourbrain (kreativní oddělení) odpovídá za vývoj, marketing, trendy a barvy. Vzájemně se podporujeme prodejem a servisem.

Kde se vyrábí?

Omega-Skinz je obchodní značka společností Grafityp Selfadhesive Products N.V. a SOTT International. Fólie OMEGA-SKINZ jsou vyráběny v továrně Grafityp v Houthalen (Belgie). Nachází se zde také již známé filmové studio Omega-Skinz a tréninkové centrum Omega-Skinz.

CO JE OMEGA-SKINZ?

Omega-Skinz je velmi měkká flexibilní samolepicí wrapping litá fólie, která je 3D tvarovatelná a deformovatelná teplem. Omega-Skinz fólie se velmi snadno tvarují jak na konkávních, tak na konvexních površích, jako jsou vybouleniny, rohy, záhyby, prohlubně vozidel a další složité tvary. Omega-Skinz fólie používáte na změnu barvy karoserie automobilu a jiných dopravních prostředků. Včetně design a tunning částech.

JAK SE DĚLÁ OMEGA-SKINZ

Systém Multi-Cast

Omega-Skinz fólie se vyrábí na principu opakovaně použitelného lití. V tomto případě je fólie po odlití umístěna zpět do stroje, aby se získala druhá vrstva.

Větší barevná hloubka

Tímto způsobem dosáhneme extra barevné hloubky a vzhledu. Kromě toho je fólie méně náchylná k přetažení při aplikaci na velké plochy.

Snadno deformovatelné teplem

Fólie Omega-Skinz jsou také  ideální volbou aplikace na lodích a superjachtách, protože fólie je stabilnější. Když se fólie zahřeje na 40-50 stupňů Celsia, je měkká jako máslo.

Vylepšené funkce

Fólie Omega-Skinz se nesmršťuje, má dlouhou životnost a je určena pro venkovní aplikace na hladké podklady, jako jsou automobilové a 2K laky, gelové laky, sklo atd.

Balicí fólie Omega-Skinz je konstruována jiným způsobem než mnoho běžných fólií. Omega-Skinz se skládá z různých vrstev, které absorbují napětí fólie během natahování a deformace. Vrchní vrstva je průhledná PVC fólie, která dodává spodní vrstvě extra barevnou hloubku. Balicí fólie Omega-Skinz se odlévá jako 2-průchodový nebo 3-průchodový systém, přičemž různé vrstvy nakonec tvoří jednu homogenní vrstvu.

Výsledkem je pevná, stabilní fólie, která se stává při aplikaci po zahřátí horkovzdušnou pistolí nebo infračervenou lampou velmi měkkou a pružnou wrapping fólií.

Obě vlastnosti jsou ideální pro velké plochy a složité tvary, jako jsou nárazníky, spoilery, kliky dveří a další.

Zpět Nahoru
Close Zoom